O nas

Grupa Turystyczna HolidayCafe.pl

Jest liderem wśród biur podróży z 20-letnim doświadczeniem w branży. Oferująca ponad 2 000 000 wakacyjnych propozycji. Specjalizujemy się w egzotycznych, luksusowych wakacjach dla wymagających klientów. Nasz wykwalifikowany personel zwiedził i ocenił najlepsze hotele w ponad 60 krajach na całym świecie. Biuro działa już ponad 11 lat. Grupa Turystyczna HolidayCafe.pl posiada kilka swoich stron: www.luksusowe-wakacje.pl, www.rajskie-wakacje.pl , www.najlepsze- lastminute.pl, www.udanewakacje.pl, www.najlepsze-wakacje.pl, www.holidaycafe.pl, które odwiedza dziennie kilkanaście tysięcy osób. Ponadto Biuro aktywnie działa profilach Facebookowych i Instagramie, których dzienny zasięg oglądalności wynosi ponad 250 000 wyświetleń.

 

Biuro Podróży Holidaycafe –Otrzymaliśmy certyfikat „"Przedsiębiorstwo Przyszłości 2018" dla najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. To Ogólnopolski Program, w którym wynagradza się firmy cechujące się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty „Przedsiębiorstwo Przyszłości” zdobywają corocznie liderzy rynku – firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim.

 

HolidayCafe jako Agent Roku 2018 !

Po raz kolejny na Forum Agentów Biur Podróży zostanie nagrodzony "Agent Roku 2018". W tym roku do prestiżowego konkursu, organizowanego przez redakcję „Wiadomości Turystycznych”, najwięksi touroperatorzy wytypowali 14 kandydatów. Kto nim zostanie? Z pewnością ktoś, kto charakteryzuje się rzetelnością i profesjonalizmem, dobrymi wynikami sprzedaży, zaangażowaniem, wzorowym podejściem do klienta. Agent turystyczny musi dokonać skomplikowanej sztuki połączenia wielu ról – supersprzedawcy, specjalisty od kontaktów interpersonalnych oraz biznesmena. Agent Roku to ktoś, kto w tych rolach osiąga największe sukcesy. Konkurs jest organizowany przez Wiadomości Turystyczne przy współpracy z największymi touroperatorami.

 

IX GALA POLISH BUSINESSWOMEN AWARDS ZAKOŃCZONA SUKCESEM

Dnia 5 kwietnia 2019 roku w pięciogwiazdkowym Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15 na warszawskiej Starówce odbyła się gala Polish Businesswomen Awards – byliśmy i MY !

To nam przypadła statuetka ... Lider najwyższej jakości obsługi klienta w branży turystycznej – Holiday Café

 

 

Proszę czekać ...